Gelinlik Ayakkabıları

Dantelli, desenli, dolgu topuk, babet gelinlik ayakkabıları

1,6 5 1750
Gelinlik Ayakkabıları

Tüm gelin adaylarının en büyük kaygılarından biri olan gelinlik ayakkabısı seçimi, ekibimizin hazırladığı yazılar ile sorun olmaktan çıkıyor. Özenle seçtiğiniz gelinliğiniz ile en uyumlu hangi ayakkabı modelini seçmelisiniz ? Yazılarımızı okuduktan sonra daha rahat karar verebileceksiniz.

Şimdiden mutluluklar...

Açık hava düğünlerinde neden dolgu topuk modeller tercih edilmeli ?

Açık havada kır düğünü yapmayı planlayan gelin adaylarımız, dolgu topuklu, platform topuklu veya topuksuz ayakkabı modellerini tercih etmelidir. Çünkü çim zemin yüksek topuklu ayakkabı seçimi yapan gelin adaylarının en mutlu günlerini kabusa çevirebilir. Özellikle sürekli ayakta o masadan bu masaya gezeceğinizi ve bir yandan da sürekli dans edeceğinizi düşünürsek ayakkabı model seçimini çok dikkatli yapmanızı öneririz.

Alçak yada dolgu topuklu modelleri tercih etmeniz şıklığınızı engellemez. Göz alıcı, yaratıcı, renkli veya özel tasarım modellerle fark yaratabilirsiniz. Alternatif fikir arıyorsanız ilk akla gelenler;

  • Dolgu Topuk
  • Düz Taban
  • Dantelli
  • Desenli
  • Renkli

Olmak üzere gelinlik ayakkabı modelleri tercih edilebilir.

Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabıları

Tercihe göre sade veya işlemeli tasarımlara sahip dolgu topuk ayakkabılar, boyu uzun olmayan gelin adaylarımızın açık mekanlarda kullanmayı tercih ettiği modellerin başında gelir.

Düz Taban Gelinlik Ayakkabıları

Açık veya kapalı burun, gül, çiçek veya kemer tokalı türleri bulunan çoğunlukla babet görünümlü düz taban ayakkabıları şık görünümünü rahatlıkla birleştirmek isteyen gelin adaylarımız için vazgeçilmezler listesinde yer almaktadır. 

Dantelli Gelinlik Ayakkabıları

Dantel ağırlıklı bir gelinliğiniz varsa, düğün mekanınız veya konseptiniz tarihi esintiler taşıyorsa Sedef rengi, incili, tüllü veya sade tasarımlı dantelli ayakkabıları tercih edebilirsiniz. 

Desenli Gelinlik Ayakkabıları 

Sade tasarımlardan ziyade daha çok göz alıcı ve muhteşem işlemeli tasarımlarla donatılmış olan desenli ürünler geleneksellikten uzaklaşmadan şık kalmayı hedefleyen gelin adaylarımız için hazırlanmıştır.

Renkli Gelinlik Ayakkabıları

“Renkli ayakkabı gelinlik altına giyilir mi ?” diye söylenmek yerine fark yaratmayı hiç düşündünüz mü ? Gelinlik modellerinin rengine uygun farklı tonlarda veya renklerde gelin ayakkabılarından haberiniz yoksa işte size fırsat. Değişik renkler ile modern tasarımlara sahip renkli modeller, unutulmaz düğün gecenizin konuşulan tek ismi olmanızı sağlayabilir. Hatırlatmak bizden.

Gelinlik Ayakkabıları Hakkında Diğer Yazılar

Tarzınıza en uygun farklı gelin ayakkabısı modelleri

Tarzınıza en uygun farklı gelin ayakkabısı modelleri ...

Şeffaf veya renkli, belki de çılgın desenli? Yeni yılda gelinlik ayakkabısı giymek, satın almak, ard ...

Makaleye Git

Zor olanı seven kadınlar için topuklu gelin ayakkabısı

Zor olanı seven kadınlar için topuklu gelin ayakkabısı ...

Düğün gecenizin gizli kahramanları gelin ayakkabıları, zoru seven kadınlar için hazırladığımız topuk ...

Makaleye Git

Doğru gelinlik ayakkabısı modeli nasıl olmalı ?

Doğru gelinlik ayakkabısı modeli nasıl olmalı ? ...

Doğru gelinlik ayakkabısı nasıl olmalı ? Doğru modeli nasıl seçmelisiniz? Converse, platform, dolgu ...

Makaleye Git