2016 yılında gelin adaylarını bekleyen makyaj trendleri

2016 yılına damgasını vuracak olan gelin makyajı trendlerinin tanıtımı, gelin moda haftasında yapıldı. Defilelerde yapılan tanıtımlarda, gelin saçının doğal gelin makyajı modelleri ile birlikte, doğru şekilde kullanılması; “Zarif bir gelin nasıl görünür?” sorusuna verilmiş en güzel cevap oldu.

Parlak dokulu gözlere olan eğilimden haberiniz var mı?

2016’da gelin makyajı için tanıtılan makyaj trendlerinde, göze çarpan ilk detay, gelin makyajı tercihinde, gelin saçı modeline ve bu modelde kullanılan gelin tacının özelliğine göre hareket edilmesi oldu. “Çiçekli bir gelin tacı ile hazırlanmış gelin saçı için, parlak dokusuyla metalik bakan gözler, dudak parlatıcısı ile ıslak bir görünüme kavuşmuş, gölgeli dudaklar 2016’nın gelin makyajı trendi olacak.” diyen ve bu dudakların rengi için, yine gelin tacındaki baskın renk kullanımının önemine dikkat çeken profesyoneller, gelinler için 2016’da en ideal gelin makyajı trendi hakkında önemli bir ipucu belirlemiş oldu.

Ombre dudaklar ile Hollywood dalgasını yakalayın!

“Ombre dudaklar düğün için çok fazla olur.” diyen gelin adaylarının oturup tekrar düşünmesinde fayda var. Türkçe anlamı “gölgeli” olan ombre uygulamasının, 2016’da evlenecek olan gelin adayları için, defile podyumlarından düğün sahnelerine ineceğini duymanızın önemli olacağını düşündük. Kırmızının etrafında yer alacak, koyu dalgalar ve orta kısımda daha açık tonlarda bir aydınlatma ile tam bir klasik olan, Hollywood dalgasını yakalamış olursunuz.

Cumartesi gecelerinin ünlü starı Eyeliner’ı makyaj odasına çağırın!

Kanatlı eyeliner’e merhaba demeye hazır olun. 2016 gelin makyaj trendlerinde bu yıl sıklıkla çeşitli eyeliner uygulamalarına rastlamak mümkün gibi görünüyor. Cumartesi gecesi partileri için makyaj malzemesi olarak kullandığınız mor eyeliner, göz bölgesinin iç köşelerinde yaratılacak gümüş tonlarında ve gözlerin altında bir fuşya renkli gölge sayesinde, düğün günü gelin makyajınız için 2016’da güzelliğinize destek olacaktır.

Yeni Eklenen Başlıklar

Ünlü markalardan 2016 makyaj trendleri

Ünlü markalardan 2016 makyaj trendleri

2016 makyaj trendlerini belirleyen kozmetik firmalarından, 2016 makyaj trendlerine ait tavsiyeler! Dumanlı gözler, mat rujlar, takma kirpikler ve daha fazlası!

Makyaj ile gelen mucize

Makyaj ile gelen mucize

Yüz tipine göre makyaj uygulamaları nasıl yapılır? Allık, pudra, göz farı, eyeliner, ruj ve fondoten ile yapılan makyaj hilelerinde bilinmesi gereken ipuçları